Hakkımızda

Firmamız 2007 yılında kurulmuş olup, Natural ve Organik ürünler sektöründe hizmet vermektedir. Natural ve Organik ürün tedarik hizmeti anlayışı ile bayiliğini ve distribütörlüğünü aldığı her markayı sahiplenerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kurumsal ve E-Ticaret kanalında, sorunsuz hizmet ve ürün tedarik zincirini sağlam temellere oturtarak onlarca marka ve binlerce ürün ile tedarik hizmeti sunmaktayız.

img

Tedarik

100'lerce Kozmetik Market, Eczane ve Web sitelerine tedarikçilik hizmeti veren 3A Natural, dağıtıcılığını yaptığı markaları günden güne artırmaktadır.

  • 3A Natural, aynı zamanda hizmet verdiği satış kanallarında son kullanıcı fiyatlarını, üreticilerin ve ithalatçıların geleneksel kanallardaki fiyatları bozmayacak şekilde koruyarak, fiyat istikrarı sağlamaktadır.
  • Firmamız, bayilerine tek noktadan birçok natural ve organik markaya ulaşabilmelerini sağlayarak yüksek satın alma gücü ve bayii sadakatini üst seviyede tutmaktadır.

Kalite Politikamız

3A Natural; Bayilerimizin memnuniyetini ön planda tutup, hizmet vermeye çalışan ve bunu sağlamak içinde sürekli arayışlar içinde bulunan bir kalite politikasına sahiptir.

3A Natural, bayilerden gelen yeni istek ve dilekleri de dikkate alarak, günümüzün getirdiği koşullar çerçevesinde kaliteli ürün bilinci ile rekabet şartlarına ayak uydurmaları için çalışmaktadır.

Ayrıca yeni çıkan ve talep görebilecek kaliteli ürünleri en kısa zamanda tedarik hizmetine sunmak 3A Natural’in Kalite politikası içerisinde yer almaktadır.

Tüm çalışanlarımızın bu ilkeler doğrultusunda eksiksiz bir özgüven ile çalışacaklarına olan inancımız sonsuzdur. Koyduğumuz hedeflere ulaşabilmemizin en kestirme yolu yazılı sistemlere bir ekip çalışması sorumluluğunda uymaktır.

Çalıştığımız Markalar

Bayilik

3A bayisi olmanız için, E-ticaret sitesi, Eczane, Kozmetik Market veya Bitkisel ürün satışı yapılan bir mağaza olmanız yeterlidir. Bayilik başvurusu için gerekli belgeler aşağıdaki gibidir.

1. Vergi Levhası - 2. İmza Sirküleri - 3. Ticaret Sicil Gazetesi - 4. Cari Kart Bilgi Formu

3A Natural bayisi olmak istiyorum

Tümsiad

picture